| Vlad994658 a întrebat:

Salut, anul acesta am examenul de bacalaureat. La matematica ma descurc bine, la biologie binisor, dar la romana e grav tata, invat partea 1 unde nu mai e gramatica se pare si e de doar de intelegerea textului, sa zicem ok. Dar comentariile nu le pot retine de loc. Stiti cumva daca MEMOplus ajuta daca iau de acum pana in vara. Sunt cuvinte gresele si am auzit ca Memo plus e pentru asa ceva adv?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat eu stai linistit nu te ajuta nimic pentru retinere, singura solutie este repetarea si iar repetarea si relaxare. Daca vrei incearca poate au efect la tine oricum nu sunt recomandate. Mult succes