| balktar a întrebat:

Salut, as dori sa ii cumpar la profa mea de mate un cadou de sfarsit de an...si nu am idei ce sa cumpar. Am un buget de aproximativ 100 de lei! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| WeiWeii a răspuns:

Eu consider ca ai putea sa-i cumperi un colier finut de argint [in general nu depaseste 100 lei], alaturi de un trandafir de la tine din gradina, sau din gradina unui alt coleg sau colega.
[Daca vrei poti adauga si o ciocolata sau o cutie cu bomboaneon the phone
Sper ca te-am ajutat :*
Baftaa cu cumpararea cadoului smug