| pahodu a întrebat:

Salut as vrea niste statusuri Mai Hazii.asa ca prietenilor sa le placa. pLizZ funda+vOt

Răspuns Câştigător
| DroGuleTz a răspuns:

1)Ai nevoie de o INIMA sa ii cuceresti, de o TREFLA sa te casatoresti, de INIMA NEAGRA sa ii suporti, de o CRUCE sa scapi de ei
2)
Fara BUZZ ca-mi deranjezi neuronii.
3)In gradina casei mele satu cu capul aplecat. si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap laughing
4)»" Ma tot uit la prezentari de moda dar niciodata nu vad pe strada asa ceva… "
5)» "Daca-s avea fata ta mi-as da parintii in judecata… "
6)» " Cum de esti inca aici? credeam ca gradina zoologica e inchisa noaptea… "
7)» " Mi-esti amica… iti sunt amic… ce zici te scot la un suc la plic? "
8)» " Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari… "
9)» " Uita-te pE tavan sI aI sa vezi urme de copite de CaL… "
10)» " Imi vine sa-ti sparg dintii…dar de ce sa te fac sa arati mai bine? " sper ca o sa-ti placa sunt haioase o sa rada prieteni tha fundita+vot?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Sunt punctual ca moartea
Hai să facem caterincă.
Toată lumea caută statusuri inţelepte, v-ati făcut filozofi?
Dăi cu whisky până dimineaţă.
Uneori, un picior în cap spune mai mult decât 1000 de cuvinte.
Da asta este viaţa mea, este şi bună şi rea, dar e mai bună fără tine în ea……
În bere e putere, În vin e sănătate, În cognac e distincţie, iar în apă sunt microbi…
Ştire de ultimă oră: Poşta Română a retras de pe piaţă timbrele cu DINAMO deoarece oamenii nu mai ştiu pe ce parte să scuipe
Logica multor femei, te sufocă prin lipsa ei
Unde-s doi plăcerea creşte…
Frec menta on-line!
Mai available ca oricând!
Sunt şofer pe Mercedes…
Viaţa e ca părul de la c*r, scurtă şi plină de că*at
Fă-mă Doamne ce n-am fost … padurar şi şef de post!
Pentru moment, abonatul nu poate fi contactat… reveniţi!
Mănânc, nu vorbesc cu gura plină…
M-aş duce să mă întorc…
Please wait…
Cu ocazia zilei internaţionale a copiilor străzii, vă urez un sincer " La Mulţi Ani!
Am luat-o razna… promit să o dau înapoi
Ce statusuri aveţi fraţilor, v-aţi făcut cu toţii filozofi?

| HeathLedgerForever a răspuns:

Foaieverdecapdepesteuiteprostulcumciteste sau
"nu stiu ce status sa'mi pun"

| LexuDeea a răspuns:

As vrea sa mor linistit ca bunicul meu in somn... nu ca pasagerul lui din dreapta in zbierate. [statusuri.md] statusuri hazlii
Vand tampoane si prezervative la mana a 2-a [statusuri.md] statusuri hazlii
Soarta unei glume depinde de urechea care o aude, nu de limba care o spune. [statusuri.md] statusuri hazlii
Vand cosciug ultimul model 2008! [statusuri.md] statusuri hazlii
Eu sunt dovada vie ca omul poate traii fara creier! [statusuri.md] statusuri hazlii
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta. [statusuri.md] statusuri hazlii
Zboara puiule sau te zbor eu! [statusuri.md] statusuri hazlii
Numar oile de pe mess. Daca te-am sarit, esti capra. Mai stai o data [statusuri.md] statusuri hazlii
1, 2, 3, 4, 5,6,7,... moamaaa cati prosti imi citesc status-ul [statusuri.md] statusuri hazlii
Ma dau cu sania in frigider [statusuri.md] statusuri hazlii
Ma dau cu schiurile in congelator [statusuri.md] statusuri hazlii
Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta. [statusuri.md] statusuri hazlii
Vand supozitoare mentolate! [statusuri.md] statusuri hazlii
fac filme porno need girls [statusuri.md] statusuri hazlii
Rezultatul activitatii creierului, uneori neaga faptul existentei lui. [statusuri.md] statusuri hazlii
Elodia, daca intri da-mi un buzz sau doua, OK? [statusuri.md] statusuri hazlii
Azi sunt darnic, va las sa-mi suget **** [statusuri.md] statusuri hazlii
Daca prostia are durea, manelistii ar fi in coma [statusuri.md] statusuri hazlii
Ca time gasesc si in Recycle bin, ca mine nu gasesti nici pe google [statusuri.md] statusuri hazlii
Viitorul suna bine, pacat ca nu raspunde nimeni [statusuri.md] statusuri hazlii
FOO 2 10 GOORA [statusuri.md] statusuri hazlii
Exista o lume mai buna... dar este foarte scump
A gresi este omenesc... spuse extraterestu
CAUT PARTENERA PT SEX INTR.UN LOC ROMANTIC! ..IN CUR!
Daca esti pe invizibil, poarta-te ca atare