| JusTLiVe a întrebat:

Salut.As vrea sa comand dupa telefonultau.eu dar nu stiu ce fel e ca nu am avut prieteni ca sa fi comandat.
Vreau sa stii in cate zile iti aduc telefonul si daca e chinezarie?
Multumesc.

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mergi pe încredere, dai telefon comanzi vine în 2-3 zile te sun ei când depun coletul la curierat, totul e original, deblocat și foarte bun! Eu mereu am cumpărat de la ei!

| MdRoUgS a răspuns:

Nokia din cate stiu eu e firma coreeana

| sebi1dinei a răspuns:

Telefonultau.eu este cel mai bun site si de incredere.mie mi-a venit telefonul a 3-a zi.Sigur ca e original.