| Merishoor a întrebat:

Salut
As vrea sa-i scriu si eu lui Mos Craciun adica "MaMa si "Tata"
Eu imi doresc un laptop
Dau fundita care e cea mai lunga scrisoare

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Draga mos craciun, anul acesta de Craciun pentru ca m-am facut mare nu as mai dori jucarii ca atunci cand eram copil, as vrea un cadou mai mare. pe care mi-l doresc enorm si as aprecia foarte mult daca ai putea sa mi-l aduci. stiu ca este un cadou mare, si ca te va costa destul de mult, insa mi-l doresc cu nerabdare, as dori, un laptop... te implor din sufletul meu adumi-l si iti promit ca ii voi asculta pe mama si pe tata, voi fi cuminte si sincer daca mi-l vei aduce pe langa asta te voi admira mereu si vei ramane in sufletul meu ca un om cu un suflet mare. cu drag...[numele tau] sper sa-ti placatongue funda?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Mandy a răspuns:

Draga Mos Craciun,

Tre rog, te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,
te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog ,

| Mandy a răspuns:

Draga Mos Craciun,

Tre rog, te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,
te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog ,

| Mandy a răspuns:

Draga Mos Craciun,

Tre rog, te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,
te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog , te rog, te rog,te rog ,

| friday a răspuns:

Si Mos Craciun cred ca ar vrea sa inveti sa scrii.

| MrBlueEnergy a răspuns:

Mosule, eu vreau foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte mult un laptop! Il astept sub brad!