| luigy999 a întrebat:

as vrea sa pun o intrebare legata de pro evolution soccer2010: de aproximativ 2 zile am luat un patch are cam 2 gb e cu liga 1 liga2 romania.am instalat patch, si cand intr-u in joc vad ca la liga 1 in loc sa fie steaua bucuresti dinamo etc, sunt echipele olandeze, va rog mult cine stie, sa-mi zica si mie DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Alexxe a răspuns:

Nu mai lua orice patch de pe net. De ce?
1.Pentru ca risti sa iti strici jocu.
2.Pentru ca risti sa iti strici PC.
3.Pentru ca nu se merita.
Asculta un sfat util. De acum, patchurile care le iei, ia-le de pe site-urile OFICIALE ale echipei ce au produs patchul. Kit ca dureaza mai mult, dar ai mai multe sanse sa iti mearga 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu e sa stergi patchul si sa intri pe pesromania.ro sa iti iei e acolo patch cu liga 1 ca iti va merge sigur testat de mine