| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,as vrea sa va intreb ce parere aveti despre Huawei ascend g510.S-ar merita sa imi cumpar aces telefon sau nu? Am auzit ca are probleme cu bateria,care se termina foarte repede, dar in rest am auzit ca este un telefon destul de bun.Deci ce spuneti sa imi iau acest telefon sau nu?

1 răspuns:
| Bestxl a răspuns:

Daca ii formatezi tu bateria de la inceput cum trebuie nu vei avea nicio problema cu el... Si eu am un telefon, inainte sa il iau toti ziceau ca ma tine bateria o zi, l-am formatat cum l-am luat asa cum a trebuit si acum ma tine pe putin 3 zile... si am un an de cand il am.