| Ceva ciudat. a întrebat:

As vrea sa va intreb daca stiti un magazin in Brasov de unde pot cumpara o palarie in genul celei de mai jos? Si cam cat ar costa?
http://2.bp.blogspot.com/....../gfdkk.jpg
Mi'a placut foarte mult palaria si as vrea sa imi spuneti daca stiti de unde se poate cumpara.Nu trebuie sa fie neaparat la fel. Poate fi si colorata nu ar conta asta.Doar sa nu difere mult.
>Multumesc:D

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

E posibil sa gasesti in Star/Universal.
Incearca pe Republicii sau in Unirea, Eliana, Macromall...

by daiiwinking

6 răspunsuri:
| Zâmbărici a răspuns:

Cauta la Unirea shoping center trebuie sa gasestiwinking

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Pai nu stiu un magazin anume dar costa cam 45-55 lei in brasov

| Babushka a răspuns:

Aici in Bucuresti gasesti in mall. cauta si tu in mall la tine acolo si poate ai noroc :*

| HappyPills a răspuns:

Eu am din italia cu 15 de euro [60 si ceva de lei]

| cretz a răspuns:

Incearca in star la parter... e posibil sa gasesti... daca nu poti incerca in orizont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.palariidasteli.ro/
cam tarziu