| Monique_3125 a întrebat:

Sunt din Brasov si as vrea sa va intreb daca stiti cumva un magazin de inchiriat costume... unde si cam cat costa? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| curiosudemine a răspuns:

Auzi...si eu sunt din Brasov si acum 3 ani mi-am inchiriat un costum de imparat de pe Petru Maior nr. 9 dar cred ca s-a schimbat locatia ca m-am uitat pe o foaie pe care mi-a dat-o de acolo...scrisul nu-l inteleg dar in schimb iti pot lasa un nr 0727791877... daca vrei sa-ti trimiti scanarea poate vei intelege scrisu tu iti las id-tu syca_cool26...

1 răspuns:
| curiosudemine a răspuns:

Gata am gasit http://www.anunturi-gratis.ro/anunt-55395-costume-carnaval-brasov.html.asta e in racadau...sau mai e de inchiriat la OPERETA sau cel putin asa cred(la OPERETA sunt preturi mai mici)...nu stiu faci ce vrei