| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum as putea sa o fac pe fosta mea prietena sa fie din nou cu mine pentru ca am realizat ca nu pot sta fara ea(stiam asta de mult dar nu credeam ca o sa fie chiar asa de raustraight face), chiar daca ea a gresit si din cauza ei ne-am despartit! Curand m-am despartit de ea pentru ca atat timp cat am fost impreuna(1 an) am aflat ca-si dadea intalnire cu inca doi(doar pe afara/un suc, conversatii HOT pe mess, nimic mai mult) am iertat-o pentru faza asta pentru ca o iubeam straight face Mi-a promis ca se schimba si ca nu o sa se mai intamplechatterbox. Cu o luna inainte de a ne desparti(asta la 7 luni dupa ultima faza), ea incepuse sa vorbeasca cu altu.De cand a inceput sa vorbeasca cu ala s-a vazut o schimbare la ea, adica nu ma mai suna, pe mess nu mai intra decat 30-60 minute si multe altele. Atunci am vrut sa spun STOP! Nu puteam continua asastraight face

2 răspunsuri:
| IonuZ_9165 a răspuns:

CdC, gelos nu sunt straight face, dar chiar exagerasera atuncistraight face

| CdC a răspuns:

Daca nu facea decat sa vorbeasca amiceste cu ei esti tu prea gelos, dar daca trecea limita era o curva (fara supararea) si daca era o curva nu are nici un sens sa iti bati capu cu ea.