| x2gk9r a întrebat:

Salut…
As vrea un sfat
Am stat azi cu niste prietene in curte si tot am povestit si o dus o prietena vb daca am gagica i-am explicat si tot insista sa o arat i-am spus ca nu e ceva official dupa mi-a ascultat povestea dupa nu stiu, adica pana mea tot incepea sa imi puna mana pe … de fata cu aia si radeau gen dar tot o impingeam si nu o lasam
credeti ca m-am facut de ras
un sfat?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Esti cam fatalau scuze ca iti zic, esti mereu inconjurat numai de prietene fete, dar nu si de baieti prieteni!?
fetele au rostul lor in viata unui baiat este foarte adevarat...dar tu mereu povestesti de chestii cu fete
si nu nu te invidiez, am avut destule intamplari cu fete si femei inca din adolescenta, doar am vrut sa punctez ceva...
ar fi cazul sa ai si o fata iubita nu doar fete prietene
este misto cand te ating fetele
stie asta si baiatul asta : https://youtu.be/zV6R3-3WVb0?feature=shared&t=18

succes