| AmXjKr a întrebat:

Aseara vroiam de dezinstalez Eset din calculator cu Revo uninstaller. Am dat pe el, am dat pe Eset (ca sa-l dezinstalez) si procesul de dezinstalare mai avea putin, dar eu eram zapacit si am dat cancel. Acum nu mai il pot sterge ca nu imi mai apare iconita nici in Add or remove programs sau Revo uninstaller. Si iconita Eset-ului o am in colt-dreapta-jos. Cum fac sa ies din ea ca sa il pot sterge?

2 răspunsuri:
| EuDOarSieu a răspuns:

Restart pc si dupa revii merge sa o stergi. Funda?big grin

| ici3 a răspuns:

Pe siteul oficial iei eset uninstaler, altfel o sa tot ai "ramasite" prin pc, (registry, fisiere, etc.)