| zaoo32 a întrebat:

Luna aceasta e ziua iubitei mele si ma gandeam sa ai fac un cadou mai special. Ce as putea sa-i iau?

5 răspunsuri:
| DeeaCrissTina a răspuns:

Ai putea sa ii dai un cadou special ca si o bratara personalizata cu numele ei pe ea, sunt sigura ca ar fi incantata.
Ai putea sa ii dai un buchet mare de flori cu un bilet in el in care sa ii spui cat de mult o iubesti.
Sau i-ai putea da o rama frumoasa cu o poza cu voi in ea, si pe spate sa scrie o urare, ceva.
Pe langa cadoul pe care o sa il iei, ai putea adauga ciocolata. Fetele adora ciocolata.
Orice i-ai da, ea ar fi incantata daca va veni de la persoana iubita, un cadou foarte frumos de ziua ei ar fi sa fi alaturi de ea si s-o iubesti.
Sper ca ti-am fost de ajutor!winking

| Seepty a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi un parfum sau o bratara de argint/aur(acum dupa posibilitati). Si pe langa cadoul cel ''mare'' ai putea sa-i cumperi si un buchet de flori.

| AndrrreaDeea a răspuns:

-o rama in care sa pui o poza cu voi doi
-un lantisor de argint
-un trandafir rosu si o scrisoare cu cateva cuvinte spuse din suflet sau o poezie scrisa de tine
-o carte sau un film de dragste
-un bilet la un film de dragoste pentru amandoi
-o declaratie de dragoste

| GheorghiuIoana a răspuns:

Buna! Totul depinde de gusturile ei, dar sa recunosc, exista obiecte preferate comune fetelor.
Uite cateva exemple :
- Daca este o fata rafinata, care mereu are grija de look-ul ei, ii poti lua niste bijuterii dragute, care sa transmita sentimentul de iubire pe care il porti. De exemplu un lantisor cu un pandantiv in forma de inima sau lucruri de genul acesta. Eu zic ca indiferent de stilul pe care il adopta, se potriveste la orice, iar pe langa asta, daca chiar pretuieste lucrurile oferite de tine, i-ar placea sa-l poarte oriunde cu ea.
-Daca o cunosti de mult timp, ai putea sa ii faci o mica surpriza : Sa te duci la ea acasa cu un tort si un buchet dragut de flori(de preferat cele care-i plac), fara ca ea sa stie. Va ramane surprinsa asa cum si eu am ramas atunci cand iubitul meu a facut acelasi lucru. Eu cel putin nu ma asteptam, nestiind ce se intampla, el a reusit sa-mi faca cea mai frumoasa zi de nastere happy.
Trecand peste asta iti mai dau niste exemple dragute :
-Poti sa te prefaci ca ai uitat cu totul de ziua ei(asta daca stii ca este o fire care tine la gluma! Nu face asta daca stii ca se supara! Unele fete sunt destul de suparacioase!), iar daca ai posibilitatea, pe la ora 11:59, cand mai e doar un minut din ziua sarbatoritei, sa te gandesti la o surpriza care sa o lase de-a binele cu gura cascata. De exemplu, sa o pui sa se uite pe geam, fix la ora ai, iar pe asflat sa scrie(asa cum scriam cu totii in copilarie),, TE IUBESC MULT,, iar tu sa fii exact acolo, langa, cu un buchet dragut cu flori. Ea o sa fie MEGA impresionata. Daca faci surpriza asta, ai grija sa nu se prindabatting eyelashes
Alte idei nu prea mai am. Sper ca te-am ajutat! happy

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie de pe bijuterii + un trandafir