| Robert_4669 a întrebat:

Salut astazi mi s-a stricat toasta ziua... mergand spre magazin am vazut un catel care nu mai avea jumatate de labuta crying ise cede osu' si tot mi-a venit sa plang sad nu stiu ce sa fac spuneti daca pot reclama asta undeva pentru ca cineva sa vin sa il ia si sa aiba grija de el va rog este urgent! Sunr di Oltenita jud Calarasi scuze cartegoria

1 răspuns:
| AngeBleu a răspuns:

Eu zic sa reclami deoarece nu mi se pare corect pentru. caine sa traiasca asa de chinuit! Asta este parerea mea