| anonim_4396 a întrebat:

Salut băieți, am doua întrebări, am 17 ani si de vreo 2 ani cam asa imi creste barba dar eu o dădeam jos odată la 2 săptămâni si acum vreau sa o las sa crească si am observat ca in partea bărbiei nu imi creste cum imi creste pe laterale si pe gât,adică pe barbie imi este mic si rar iar pe restul feței imi este des si mare.Ce as putea face,creste de la sine sau trebuie ceva creme? Si cealaltă întrebare, puful acela de sub ochi il dați jos cu bigul sau ceara de epilat sau îl lăsați asa cum ii el?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"puful acela de sub ochi il dați jos cu bigul sau ceara de epilat "

1 big-ul e de fapt BIC
2 CEARĂ pe față? pe bune, ești sadic
3 lasă așa cum e că n-ai ce-i face, crește (sau nu) de la "natură"