| malishka93 a întrebat:

Baieti preferati fetele incaltate pe tocuri sau nu? si ce parere aveti despre fetele care se imbraca elegant, mai mult in rochii si fuste decit pantaloni!

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

LiveYourLife13 o zis ceva ce mi-o placut! fetele elegante vor ceva. de la atentie, pana la.ce-i in mintea lor. k nimeni nu stie ce-i in mintea unei femei! mai repede ma uit dupa una modesta fara figuri tocuri si de astea, sau dupa una imbracata larg! imi inspira altceva. cand ma uit la tocuri la figuri la fuste tind sa cred ca vor atentia baietilor banii lor plimbari cu masinile lor! eu's de moda veche, am trait aventuri nu-mi mai trebuie, eu vreau ceva a meu! si numai a meu! si de durata! cu astfel de fete nu o sa ai ceva mereu al tau si de durata! stiu ca nu esti de acord cu mine acum, dar si u vei creste si vei intelege mai bine cum stau lucrurile! acum depinde si de stilul de viata care-l abordezi! daca vei fi pe tocuri(ma refer la tocuri rochite, rochii, fuste etc. am prescurtat toate astea cu tocuri) nu-ti vei da seama. daca nu.o sa-ti aduci aminte de vorbele mele

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Iti dai seama ca niste tocuri te fac mult mai feminina si orice baiat vrea asta de la o fata uneori. ador sa o vad si in fusta sau in rochie si tocuri, dar nu foarte des. din cand in cand merge. atata timp cat iubesti insa o persoana nu te mai uiti cum se imbraca, nu ma intereseaza daca e in tocuri sau in tenisi pentru ca nu e important

| silver007 a răspuns:

Mie unu imi plac mai mult fetele mai elegante, mai "sexy". Pt ca par mai feminine si oricarui baiat ii plac. Altfel arata o fata in rochie sau colanti sau fusta decat una in blugiwinking. Funda?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da bineînțeles prefer fetele pe tocuri înalte, sînt superbe. Aș vrea să le fac non stop masaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrbarea nu este legata de Dragoste si sex, va fi mutata.

| Bogdan008 a răspuns:

In my opinion, femeile care se imbraca elegant sunt rafinate si doresc sa fie observate, femeile care poarta pantof cu toc doresc sa le fie posteriorul avantajat cu 25% (joke) In conclusion: femeile care se imbraca elegant sunt foarte feminine, inteligente, doritoare de o imagine fabuloasa. Da, prefer fetele care se poarta elegant.