| hectobait a întrebat:

Salut baieti, voi la cate zile va barbieriti? (si cam de la ce varsta faceti asta?)

7 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Cam la 14-15 ani am inceput sa ma barbieresc...acum am 17 ani si daca e sa ma barbieresc o fac cam la 6-7 zile... dar de fel imi place sa'mi las barba par mai matur happy si da bine la fete big grin

| lovenotsex a răspuns:

De la 16 ani.Nu am zile anume, depinde de starea mea sau cat de proaspat vreau sa ma simt.Nu este o regula pentru mine cel putin.Depinde cum te simti mai bine sau cum iti sta mai bine.

| Gigiku a răspuns:

Odata la 4-5 zile. Am 17 ani. Si imi creste barba de la 14-15 ani.
Multi o considera inestetica, dar eu o consider un avantaj big grin

| Johny89 a răspuns:

De la 15 ani si depinde uneori la 4 zile altadata trec si 10 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma barbieresc la anumite zile laughing am momente in care vreau sa ma simt fresh, adica din 2 in 2 zile si momente cand vreau sa arat putin mai matur, de regula odata la la 2-7 zile happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P. s. de la 16 ani ma barbieresc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
eu de la 17 ani ma barbieresc dar sa nu va inchipuiti ca pana atunci am stat cu ditamai barba, ci pur si simplu pana atunci nu am avut nevoie
acum am 19 ani si
ma fac cam odata pe saptamana sau daca e nevoie mai des