| rap4us a întrebat:

Cand apar petardele in Bucuresti? Vreau sa stiu neaparat...

Răspuns Câştigător
| 012345678901 a răspuns:

Prin 10 Dec in piata la bisnitari

6 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu mai apar pentru ca s-au interzis de Dumnezeu, mai bine ajutam saracii cu banii aceia.

| AlleSss a răspuns:

Heiii!
Cand vor aparea, cu siguranta vei sti tu primul. Pana atunci, mai asteapta!
Bafta!

| AliveOne a răspuns:

Imediat ce incepe sa ninga

| vlad89c a răspuns:

Se poate ca au aparut deja, insa la un pret de 2-3 ori mai mare decat inainte de revelion sau de Craciun.
De obicei apar cu vreo 2 zile inainte de Craciun, insa uneori intarzie, sau chiar vin mai repede cu 1 luna.

| vlad89c a răspuns:

Se poate sa fi aparut deja, insa la un pret de 2-3 ori mai mare decat inainte de revelion sau de Craciun.
De obicei apar cu vreo 2 zile inainte de Craciun, insa uneori intarzie, sau chiar vin mai repede cu 1 luna.

| liliacALB a răspuns:

La Revelion apar de peste tot! Balcoane in specialwinking