| Pho3nix a întrebat:

Care dintre voi stie sa faca un chat? Sa-l creeze de la inceput pana la sfarsit ...stie cineva?hee hee
Pentru cei care stiti, as avea nevoie de ajutorul vostru, va rog frumos.
Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa il facem noi?
Stiu eu happy, dar e ft simplu intri unde a zis One-Day si de acolo te descurci.
Daca vrei sa il fac eu cere'mi idwinking.
ps : nu il mai las pe site ca se trezesc unii si altii sa il iawinking.

9 răspunsuri:
| Pho3nix explică:

@One-Day

Da, asta stiu.
De fapt eu am facut un chat group.
Dar nu-mi iese ceva. Nu stiu sa fac o chestie.happy
De exemplu, muzica nu stiu cum pot sa o pun si imaginea sa o fac la dimensiunea ecranului.

| Pho3nix explică:

@>đчđee<

Nu merge privatul. Sunt probleme tehnice.oh go on

| Pho3nix explică:

@ByLoREDaN

Nu fac un chat marca 'Pho3nix'. Fac un chat pentru liceul meu.

| -=AleCS=- a răspuns:

Pai e foarte simplu. intra aici --> http://xat.com/web_gear/chat.php selectezi imaginea care o vrei, dimensiuni, culoare, limba si poti sa pui si muzica;)

| ByLoREDaN a răspuns:

Nu vreau sa fiu indecent da ce sa faci tu cu un Chat marca Pho3nix cand chaturile vechi si cunoscute pierd 'puncte'? Boh... totusi asa a fpst creat si google big grin poate o sa ai succes tongue

| botafogo a răspuns:

Pai intri pe www.xat.com apoi pe chatu ala care iti apare da pe get a chat box si apoi urmezi pasii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri aici : http://www.mixpod.com

Dai in jos pana vezi un urs si tot felul de prosti si scrie Popular Playlist Skins

Dai clik pe care iti place

Ai search pentru a cauta melodii le adaugi apasand pe plusul din dreapta de langa melodie

Scrie sus 1, 2, 3 si niste prosti, dupa ce adaugi muzicaa dai la 2 Customize si alegi din porcariile alea dupa aia tot la 2 dai la color dupa aia la 3 save...

Si copiezi link'ul.
Eu acum am treaba daca mai ai nevoie id meu e copchil_cu_multe_fitze@yahoo.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aici toate detaliile despre cum sa creezi un server de irc (chat) http://heh.ro/? v61

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elaciy e porecla mea ma puteti contacta la id-u de messenger elaciy_hackers2010 pentru orice ajutor de chatwinking