| NubleReapper a întrebat:

Salut,care este marimea medie a penisului in stare erecta la 13 ani?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista un sablon in care sa incadram masurile penisurilor, se stie clar ca 15 cm este considerat un penis mediu, peste 18 un penis mare si peste 20cm, un penis foarte mare.
La 13 ani, nu se poate vorbi de penis, este inca un cuculet in crestere, corespunzator varstei tale de copil.
Adolescenta debuteaza pe la 15-16 ani la baieti!
http://www.i-medic.ro/......tru-baieti

4 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

1-2m

| RappaNow a răspuns:

Nu crezi că întrebi ceva ce ar trebui să nu te intereseze la vârsta ta?

| Ionut29897 a răspuns:

Pune pana Pe culegeri ca o sa ai de dat Examene lasa Chestiile astea

| DanDels a răspuns:

La 13 ani ar trebui sa pui mana pe carte nu pe penis