| anonimu13 a întrebat:

Salut care imi poate spune care sunt cele mai ieftine tigari in acest moment as vrea sa cumpar vreo 2 pachete pentru ziua mea si vrea sa iau ceva mai ieftin pentru ca imi trebuie bani si pentru altceva dau funda care raspunde si nu vreau sa va bagati in seama cu chestii de genu nu fuma ca nu stiu ce fumez pentru ca asa vreau si stiu foarte bine ce poti pati de la tigari

Răspuns Câştigător
| bambolina07 a răspuns:

Du-te si ia-ti din astea aduse din moldova,sau fara timbru sunt mai ieftine le gasesti la obor,sau poti sa iti iei viceroy care stiu ca sunt mai ieftine,ar mai fi si cele fara filtru gen carpati, plugaru etc dar nu stiu daca se mai gasesc, oricum sunt cele mai ieftine. funda?

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Esti mic,fara minte si e tot ceea ce pot spune. De banii respectivi,cumparat-ti mancare/jocuri,orice altceva, sfatul meu. + ca nu exista diferenta mare de preturi intre tigari, maxim 1ron intre ele.

| superfum a răspuns:

Famous mentolate nu sunt asa scumpe eu fumez kent 4 si am 17 ani