| traaaaance a întrebat:

Salut, caut si eu un apartament de inchiriat in seara de revelion, am tot cautat pe net, dar nu am gasit...

Aveti voi pe cineva care inchiriaza? Sau poate ati gasit voi ceva pe net...

Multumesc

Dau fundita la cine gaseste big grin

2 răspunsuri:
| ELena_1470 a răspuns:

Www.okazii.ro
http://www.okazii.ro/catalog/45271058/aparat-foto-polaroid.html
dai 50 lei si ramane al tau. plus taxa de livrare care e 10 sau 15 lei. Bafta>:D< revelion fericit.:*
funda;;)?

| traaaaance explică:

Ai citit macar intrebarea? Caut un apartament de inchiriat in noapte de revelion in Bucuresti...