| Ilovemyboy a întrebat:

Saluthappy, ce as putea sa-i cumpar iubitului meu de ziua luihappy:X? dar de Craciunhappy?, intotdeauna am spus cabig grin:unei fete este mai usor sa-i cumperi un cadou(in cazul baietilortongue) decat o fata sa-i cumpere un cadou la un baiathee hee. ast opiniihappy, fundita la cel mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O seara pregatita special pentru el...si o noapte d neuitat in dormitor intr-o atmosfera specialawinking

4 răspunsuri:
| Ade a răspuns:

Pai: Lant? Bratara? Telefon? Carti? Un album cu voi doi? Imi dai fundita?

| Mejustme a răspuns:

Poti sa ii cumperi:
un tricou personalizat, cana personalizata, :http://www.tricouri-personalizate.eu/

ceva funny,
caciula de craciun(mos craciun)
un CD, DVD

pe langa o felicitare frumoasa
funda?:

| UniQue_1752 a răspuns:

Cere`i sa faca o poza cu tine, fara sa trezesti suspiciuni. Pune`o in rama si i-o poti da cadou. Nu trebuie sa coste n milioane... ceva simbolic :X

| Yoanaaa a răspuns:

Si pe mine ma macina intrebarea asta laughing... aici e greu straight face dar daca il cunosti probabil stii ce vrea day dreaming. Eu mereu m.am gandit la ceva mic, simplu dar plin de romantism[o jucarie laughing preferabil super-adorabila :* ] Aku nj`hee hee.
big hug