| SECRET_5995 a întrebat:

Salut ce jocurii va jucati? imi recomandati cateva da faine dau fundatita fara prosti /proaste

2 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Eu joc Pes, Ciclism, CS, Ultimate Alliance.

| Kyzz a răspuns:

Eu joc gta san andreas multiplayer pe serverul ``linkmania satu mare the godfather``... vreau sa spun ca este cel mai frumoas joc dintre toate care le-am avut. din cand in cand mai joc si nfs most wanted si nfs carbon...deci daca esti baiat iti recomand gta san andreas sau nfs carbon si daca esti fata iti recomanda sims 2 sau sims 3(daca este compatibil cu pc-ul)

Fundita?happy