| Alion_Ionel_1995 a întrebat:

ce muzica ar trebui sa pun la majorat? ma puteti ajuta cu cateva melodii?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bumbutz a răspuns:

Pink floyd

| MadaCriss a răspuns:

Pop comercial (muzica d-aia care marea majoritate a romanilor obisnuiesc sa o asculte gen Inna Alexandra Stan Deepcentral Connect-R), cevaaaa blues, manele(depinde de petrecere si de cum respectiva persoana doreste sa o pregateasca) dubstep(din nou depinde de preferintele sarbatoritului) chiar si melodii autentice romanesti compuse si interpretate de romani autenti ca: Dan Dolanescu, Loredana Groza...Maaaa rooog...Cam asta ar fi muzica ce ajunge in mare parte a majoratelor.