| Ovy11 a întrebat:

Ce parere aveti de internetul cu viteza de 50.0 megbiti pe secunda? Adica se incarca greu paginile? As putea sa ma uit la un film pe net si sa downloadez in acelasi timp? Va rog sa ma ajutati. Fundita la cel mai explicit raspuns

Răspuns Câştigător
| Claudiu2011 a răspuns:

Da ma sigur ca se poate.eu am de 25 mb nu te lua dupa ala ce zice.eu descarc si joc si jocuri online in acelasi timp.merge f bine.si prin fibra optica cu 50 mb iti dai seama ca merge si mai repede decat al meu.eu nu am probleme deloc ...am net de la upc cu 25 mb si sunt f multumit de el.dai fundita daca te-am ajutat?

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Mai exact cine da 50mb pe secunda? iti da direct satelitul? sau cum? eu nu stiu sa dea cineva mai mult de 10 laughing
explica-ne de la cine ai net sau unde ai vazut asta cu 50mb pe secunda.eu din ce stiam se imparte totul la 8