| Denisucu55 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy Y S5360? este o achizitiebuna? Am gasit unul ieftin, dar nu stiu daca sa-l iau sau nu...Ca sa va puteti spune parerea, am sa va dau un site sa vedeti detalii despre telefon: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_y_s5360-4117.php Va rog raspundeti rapid!

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

E un telefon bun, dar cuvantul,, ieftin,, da de gandit.Nu te sfatuiesc sa cumperi asa ceva,, second-hand,,.

| 4yours3ypu a răspuns:

Ie bunicel cumparal am avut si eu exact la fel funda xD