| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce produse recomandati pentru acnee? nu stiu ce tip de ten am, eu zic ca gras
Am cosuri in jurul gurii. pe obraji niste puncte rosii micute dar multe si la fel si pe frunte, ele nici nu se simt iesite in afara, dar sunt rosii si se vad.Am 16 ani si am de vreo 2-3 ani din astea pe fata

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Am spus-o de fiecare data, doar dermatologul poate ajuta in cazul acneei. Sunt multiple probleme pentru care ea apare si doar facand cateva analize o sa poti afla exact care e problema si o sa o poti trata. Ce merge pentru cineva nu o sa mearga si pentru tine, ba chiar iti poate face rau.