| SK8TpunK a întrebat:

Salut, cine ma poate ajuta cu un like la o poza :? ( dau like, funda vot, etc. inapoi. ) https://www.facebook.com/profile.php?id=100008372112378& sk=photos. Nu vreau sa cersesc liek-uri dar astia de la fb mi-au inchis contul vechi si am pierdut tot. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| MariaMarya85 a răspuns:

Iti dau eu. Ma numesc Maria Dobre si am poza cu mine, cu parul desprins si cu o bluza roz.
Cu placere. Iti dau like la poza de profil, ok? Dar chestia e ca trebuie sa fim prieteni pe facebook ca sa pot face asta. Intra acum pe facebook si accepta-mi cererea! big grin
Pa, pa. Sa ai o zi buna in continuare!

| MariaMarya85 a răspuns:

Funda?