| roxkiss a întrebat:

Salut)) cine scrie poezii?, eu sunt incepatoare si as vrea sa vad cum scrieti, si niste exemple va rog, muuuult!) problema e ca pot sa incep dar nu am idei sa termin )

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Poetii scriu poezii, citeste poezii scrise de Eminescu, Cosbuc, Toparceanu s.a..Nu stiu cati poeti gasesti pe TPU, dar ai destule "exemple" prin carti sau pe net.Numai bine.happy

1 răspuns:
| Anca_4010 a răspuns:

Hmm pentru asta trebuie sa ai talent! nu poti invata sa scrii pezii, pe M. Eminescu cine l-a invatat! terminati cu astea!