| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi confectionez si eu o bentita hippie? Imi place mult, dar nu vreau sa imi dati voi site-uri ca sa cumpar dupa net. Nu! Vreau eu singura. Dau fundita. happy

Răspuns Câştigător
| Anonim290 a răspuns:

Pai iei un elastic mare si subtire, si pui niste margele dragute...dar ai grija ca elasticul sa fie cat capul tau, poti sa iei o bucata de material elastic si o poti sa o accesorizezi cu o floare etc.fa-o pe placul tau. tine de imaginatie :*