| melek1996 a întrebat:

Cum pot sa-mi modific pozele? Va rog ajutati-ma! MULTUMESC

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| lollipop29 a răspuns:

Salut.Pai poti modifica pozele cu photoscape sau photoshop. Eoo pe astea le folosesc

| LadyZuza a răspuns:

Poti modifica cu photoshop, cu photoscape! dar sunt si pe net programe online pentru a modifica pozele! search for it!

| oskar a răspuns:

Poti folosi programul photoscape, eu il folosesc si imi iasa foarte bine, la inceput e putin miai greu pana te obisnuiesti dar o sa merite ai site aici http://www.photoscape.org/ps/main/download.php