| ingeras_4210 a întrebat:

Cum poti face un baiat sa sufere? Daca stiti vreun raspun spuneti, plizzzzz.

Răspuns Câştigător
| Barbichon a răspuns:

Of maa. tu ca fata nu stii sa faci asta? daca el te place, atunci e foarte simplu. ingoranta totala din partea ta la adresa lui, glumite picante, bancuri cu alti baieti, daca se poate si draguti, categoric in fata lui. discutii cu prietenele in care sa le povestesti de asa zisa convorbire cu tipul dragut de vis-a-vis, tot sa auda el. si sunt multe chestii din astea simple care pot afecta foarte usor orgoliul unui baiat.
banuiesc ca tu acum cauti o cale sa te razbuni... pff... aici nu stiu ce sa-ti mai zic. dar incearca cu cele de mai sus si daca intr-adevar a facut o greseala, o va observa si se poate ca atunci sa fie prea tarziu.

sunt noua aici, dar ce e aia fundita?

1 răspuns:
| federerdinamo a răspuns:

Ei nu prea suferaoh go on. Rar gasesti pe cineva care sa sufere, sa fie dezamagit etc. Uite sa iti spun ceva legat de viata mea: sunt clasa a 8. si de aprox 2 ani ma inteleg super bine cu un baiat. Nu am fost impreuna si nici nu suntem dar ii pasa enorm de mine, si mie de el...am plans pentru el cat nu am plans pentru nimeni si voi plange. E singurul care a suferit cand am avut probleme si mai aveam un pas si il dezamageam...deci eu iti zic nu prea ai cum sa-l faci decat daca gasesti un baiat cum e elwinking.