| Nicole a întrebat:

Salut, cum sa`mi conving mama sa`mi cumpere placa?big grin

Răspuns Câştigător
| Sevenup a răspuns:

Doamne trec prin aceeasi situatie sad
Eu am parul cret si ma tot rog de ea de vreo 2-3 luni.
Nu accepta ca'mi stric parul si chestii.
Pai poti sa ii zici ca asta ti'ai dori de Paste sau de ziua ta (daca se apropie) sau poti pur si simplu sa'i zici ca ti'ai dori unathinking
Poate la tine merge big grin
Succes!

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Buna. Daca vrei placa este o singura varianta: repeta de 143 de ori, cu voce tare, in fata oglinzii, privindu-te in ochi: "nu imi trebuie placa".
Ai grija sa nu fie nici mai mult nici mai putin de 143 de ori ca altfel nu se indeplineste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu incerc de doi ani sa o conving pe mama sa ma lase sa imi cumpar placa
de fiecare data NU
asa ca am strans bani si mi-am cumparat placa
mamei i-am spus ca am cumparato pentru o colega
si de atunci o ascund
m-a prins o data cu ea dar i-am spus ca mi-a imprumutase colega
cred ca asta e singura solutiewinking