| Adryannn a întrebat:

Salut, cum sterg o poza depe facebook?

Răspuns Câştigător
| Dianaaa1997 a răspuns:

Buna! deci cum ai tu poza, in stanga o sa iti apara urmatoarele:

Eticheteaza aceasta fotografie
Distribuie
Descarca
Adauga ca fotografie de profil
Sterge aceasta fotografie

ca sa o stergi dai pe "sterge aceasta fotografie" :*

3 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Dai la poza pe care vrei sa o stergi si in stanga jos apare- Sterge aceasta fotografie- dai acolo si gata happy

| ziz a răspuns:

Pai e simplu, intri pe poza si scrie in stangta jos sterge fotografie si mai multe.

| YourEternalLove a răspuns:

Ff usor vezi dai la profil si mai jos de poza tha de profil scrie *fotografi* dai pe cea pe care vrei so stergi si mai jos de poza respectiva apare ca sa o pui ca poza de profil sa o dowlandezi sau so stergi succes sper ca te-am ajutat