| BigDaddy a întrebat:

Salut.Daca fac maine comanda la altex cand ajunge. Ajunge luni sau marti?

2 răspunsuri:
| Dreezy a răspuns:

Depinde de cate comenzi sunt. mi s-a intamplat sa dureze si o zi si 2 zile(lucratoare). oricum recomanda siteul lor!

| mrsbllack a răspuns:

In general comenzile se primesc doar in zilele lucratoare, deci daca ar fi sa pui comanda azi( duminica ) s-ar putea sa iti ajunga produsul pe marti-miercuri ( zic eu ). depinde daca sunt multe comenzi sau daca ti-l trimite prin curier sau posta happy