| PMTurtle a întrebat:

Daca intru la filologie la un liceu, ma pot muta la mate-info la acelasi liceu inainte de a incepe scoala? (Am pus codul profilului gresit)

4 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Daca mai exista locuri libere, da poți, insa ai nevoie de medie mare deoarece profilele de real sunt mai grele. Ar trebui sa te interesezi la secretariatul liceului unde ai intrat. Secretara îți poate da mai multe amănunte. Succes oricum!

| AC4S4 a răspuns:

Nu, nu poti.
Cel mai repede te poti muta cand se termina primul semestru (doar daca ai media de admitere cel putin egala cu a ultimului intrat la liceu).
Vei da diferente la Mate, Info, Bio, Chimie, Fizica.

| stefyy234 a răspuns:

Chiar daca ai fost la scoala si ai pus codurile, pana pe data de 12 raman la scoala. Nu sunt trimise. Suna-ti diriginta si spune-i problema si du-te si fa iar acea fisa.

| Alynutza5 a răspuns:

Nu poti, trebuie sa faci un semestru de filo iar dupa primul semestru sa te transferi la mate dar cred ca daca iti suni diriginta si ii spui ce s-a intamplat iti vei putea reface fisa (cred) pana pe 12 iulie fisele sunt la scoala. happy