| GoLd3N a întrebat:

Salut.
Daca vreau sa dau in liceul sportiv trebuie sa fiu înscris intr-un club de fotbal?
Am înțeles ca se da si niste probleme, ce probe ar fi?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, nu trebuie.
Cred ca le vei da pe alea clasice gen proba de alergare de viteza, rezistenta si inca ceva probabil aruncatul mingii de oina, dar nu-s sigura. laughing MAi bine intra in vorba cu cineva de la liceul respectiv si intreaba, numa bine si ajungi sa cunosti putin colectivul.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fi inscris la un club. Poti intra la mozaic(sau ceva de genul). Probe vei da la sportul cu care vrei sa intri(fotbal, lupte, volei etc) si va fi strict legat de acel sport.