| 619ciprian a întrebat:

Salut dati-mi si mie va rog un link de unde pot descarca un minecraft mai nou asa dau funda

2 răspunsuri:
| 12UFFY a răspuns:

Daca ai orice minecraft mai vechi, cand intrii pe el, acolo unde iti scrii numele este e casuta cu Force update. Daca bifezi casuta si dai sa incepi focul se va updata la ultima versiune. Spor la construitlaughing

| IonuT2267 a răspuns:

Pai daca doresti un minecraft cu toate versiunile, uite-l aici :https://www.dropbox.com/s/0oc11z9mqn7. Funda? :)