| Mihai271 a întrebat:

Salut,dau Funda! sunt clasa a-8-a si nu stiu la ce profil sa ma duc,ce imi place se bate cap in cap cu ce nu imi place

Imi place biologia, chimia dar NU fizica.Sa nu aud de fizica.
Imi place romana,engleza,franceza,istoria,geografia
Nu imi place: Fizica,Mate,latina
M-am gandit la Stiinte sociale, voi ce ziceti? Mersi!

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ce coincidență! Și eu tot la științe sociale m-am gândit ca ai putea merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa faci aceleasi materii la orice liceulaughing) romana va fi la fel in orice liceu vei merge, si asa mai departe.

| prafdestele28 a răspuns:

Și eu am aceiasi problemahappy Urăsc fizica și matematica, dar chimia și biologia îmi plachappy Eu m-as duce ori pe bio chimie, ori pe științe sociale, acum depinde de mediehappy