| x2gk9r a întrebat:

Salut...
De ceva timp de cand am luat vacanta nu stiu ce sa fac in timpul liber...
Pe afara nu am cu cine sa ma duc, doar cu un prieten.
Niste sfaturi?
Ma simt foarte singur(

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca personalitatea ta se rezuma doar la mersul la scoala si la iesirile cu prietenii, ai mare nevoie sa iti gasesti niste pasiuni sau hobby-uri.Gasesti o groaza de idei pe internet si poti invata singur destul de multe de la altii pe Youtube, de exemplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata o limba straina.
Invata sa gatesti ceva retete interesante.
Picteaza ceva.
Joaca sudoku.

| IamDavidC a răspuns:

Poți să folosești timpul liber pentru a învăța lucruri pe care nu le-ai putea învăța în restul timpului. de asemenea, te încurajez să interacționezi mai mult cu cei din jur pentru a-ți putea face prieteni, însă până atunci poți petrece timp cu familia.