| paul55 a întrebat:

De curand am auzit o melodie, dar nu stiu cum se numeste. Imi aduc aminte doar atat: Somebody else... Am auzit-o pe la Lectura de la a la z la un speed up

1 răspuns:
| MeForeverAlone a răspuns:

Dacă nu îți amintești nimic altceva e destul de greu, pentru că aș putea să-ți spun acum o mulțime de melodii care conțin cuvintele,, somebody else" dar să nu fie cea pe care o cauți.
Eu sunt de părere că ar trebui să cauți pe google sau pe Youtube,, somebody else lycris și să vezi dacă o găsești.
A, și încă un sfat, de ce un întrebi pe cineva care a fost la lectură cu tine despre melodie? Ceva gen,, hei, era o melodie ieri din care am reținut cuvintele acestea somebody else, o știi tu cumva?"
Baftă!