| Yllusion a întrebat:

De curand am comandat ceva de pe net si m-a pus sa-mi introduc adresa mea de domiciliu, cnp si numele meu complet, dar problema este ca pachetul nu ajunge acasa ci trebuie sa-l iau eu de la posta... De unde stiu cei de la firma la ce posta trebuie sa-mi trimita coletul? Ca eu stau in alt sat, iar posta este in alt sat.

Răspuns Câştigător
| Veromi321 a răspuns:

Pai cei de la firma n-au treaba cu posta. Ei iti vor trimite comanda pe numele si adresa ta, iar comanda va ajunge la posta de care tu apartii.