| Dreamer002 a întrebat:

Salut :*
Deci, am parul foarte cret si lung dar ma enerveaza ca am cam mult volum in el nu foarte exagerat dar totusi e suficient incat sa ma nemultumeasca pe mine am incercat sa nu imi mai bag ceara pentru par cret in el si dupa ce l-am spalat l-am pieptanat iar apoi l-am uscat cu feonul dar am tras de fire in jos nu stiu cum sa explic, nu am mai bagat degetale prin el ca sa imi formez bucle. Prima data a atrat bine, asa cum mi-am dorit, cu bucle dar asezate fara prea mult volum dar dupa un timp iarasi mi s-a umflat si sus s-a facut ca o matura datorita faptului ca nu l-am dat cu ceara pentru bucle. Nu stiu ce sa mai fac.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa il filezi putin

| Someoneeene a răspuns:

Fugi repede la un salon pentru un remefiu cat mai bunwinking eu nu vreau sa iti recomand placa pentru ca ti-l ardedar poti sa iti iei un ulei "oil nonoil" care iti protejeaza parul si apoi poti sa-l faci cu placawinking