| dyenutza_7373 a întrebat:

Deci, as vrea sa stiu cum sacastig un concurs de miss, adica nu numai frumusetea conteaza,(pentru ca am fost singura aleasa din clasa, si am mai iesit pe locul 1 la inca 3 concursuri de genu' asta), dar de data asta participa o fata din scoala care este mai mare decat mine cu un an si chiar vreau sa castig...mersi de ajutor!

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Buna. in primul rand felicitari!
Bravo 4 CONCURSURI. E UIMITOR.
deci in primul rand trebuie sa te incurajezi, sa-ti iei inima-n dinti si sa te gandesti ca da ma pot fii pe locul 1 dar mai e o inca o smecherie: incearca sa te machezi mai matur si cumparati hainute mai mature.
dar nu numai asta conteaza. ci si comportamentul, mersul, gesturile si limbajul:*.
succes. vreau sa aud numai de bine:*