| GoguGog a întrebat:

Deci, imi place de o fata din clasa de la mine si ea s-a cam prins...
Uneori am senzatia ca ma aude, dar nu ma baga in seama cu toate ca sunt exact langa ea. In timpul orelor ma mai uit la ea, iar cand ma observa ma saluta(asta daca nu ma uit repede in alta parte), iar alteori o vad cu coada ochiului ca se uita la mine cu colega sa de banca asteptand sa ma intorc catre ele. Problema e ca nu am curajul sa intru in vorba cu ea, nu stiu despre ce as putea sa vorbim. Mai vorbim din cand in cand pe whatsapp, o mai intreb ce face, ma mai intreaba si ea. Plus de asta o plac si mai multi baieti. Va rog un mic sfta! happy

2 răspunsuri:
| FrateleTedur a răspuns:

Da **** frae eu asa fac

| NuConteazaCnSunt a răspuns:

Nu te mai uita asa la ea, dupa un timp o sa i se para ciudat, incepe intai cu o prietenie, cel mai bun sfat e sa o faci sa zambeasca si dupa da-i de inteles ca o placi, fii mai apropiat de ea si acorda-i multa atentie atunci cand vezi ca il place sa isi petreaca timpul cu tine, ii poti spune ca o placi.