| Anonimul202 a întrebat:

Deci îmi place de o fata,i-am luat un mic cadou și vreau sa i-l dau dar problema este ca nu pot adică in momentul când vreau sa ii dau acel cadou parca ma blochez,de vorbit vorbesc cu ea fără nici cea mai mică emoție dar când vine momentul sa vreau sa ii dau cadoul parca ma blochez, ce ma sfătuiți sa fac?

2 răspunsuri:
| miolina a răspuns:

Trimite-i cadoul prin posta, intr-un colet. Scrii numele tau. Ii spui ca-ti place de ea, sa nu se sperie de colet. Ii poti trimite numarul mobilului tau. Si, incetul cu incetul, spre rezolvarea prieteniei intre voi doi.

| Tbobex a răspuns:

E simplu, chiar daca pare complicat o sa te descurci.
Te duci la ea (cu cadoul), vorbiti putin(o intrebi ce mai face etc.) apoi ii spui ca i-ai cumparat ceva, si ca ai vrea sa ii dai cadoul acum. Si e simplu, cred ca daca ai o imaginatie buna, iti poti crea un "video"in cap cum ii dai cadoul si zic eu ca o sa iti fie mai usor.
P.S: Sper ca te-am ajutat!