| Available a întrebat:

deci mi-am cumparat pe farmerama un adapost cu iepuri[mi-am cump. si iepuri] si incerc sa-l pun pe pamantul acela din ferma mea si nu-mi merge.Imi zice"Plasează extinderea adăpostului pe unul din adăposturile de pe parcela ta." si plasez cum imi zice acolo dar tot nu merge! ce pot/trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lalala a răspuns:

Cred ca ti.ai luat adapost xl sau xxl... oricum, trebuie sa il pui pe un adapost vechiwinkingpentru a. l mariwinking

sper ca am fost de ajutor...
numele meu este: anarusu95
poate ma bagi la prieteniwinking
succeshappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna un prieten...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ie mata in macioc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy

pai...
adapostul trebuie sal plasezi p unul dintre adaposturile celelalte. inceraca la toate eu nu stiu cum ai ferma. incerca pe toate asa a fost si la mine dar mia zis o fta... eu acum sunt la un lv avansat

Bafta in continuare si sper sa ajungi printre primi 100 de castigatori! SUCCES!

fundita? blushing happy