| alexandrunaj a întrebat:

Salut.Doi vecini de-ai mei sunt mai mici de varsta ca mine eu am 16 ani, ei 12 ani. Problema e ca noi vorbim si ne intelegem de cand eram mici, acum am crescut si inca ne mai intalnim e rau? Stiu ca e o mare diferenta de varsta dar mi s-a parut urat sa ii las balta. Ce sa fac? Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| BadAngel3 a răspuns:

Nu e nimic rau in asta. Asa se nasc cele mai frumoasa prietenii. Eu de exemplu cand avem 11 ani am intalnit o fata de 15 ani care era foarte atasata de mine. Am mai fii tinut legatura, daca nu ma mutam de acolo. Daca ja gandesc mai bine, ea a disparut din peisaj prima...

| BadAngel3 a răspuns:

Ma@

| 6Anonim9 a răspuns:

Prietenia nu are nicio conditie. Am 15ani si am un prieyen foarte bun. El are 33. Prietenii mei, in proportie de 85% sunt cu minim 3ani mai mari decat mine. E foarte tare asa. Nu mi-e frica sa deschid un subiect, pentru ca probabilitatea de a fi paraleli cu acel subiect e destul de mica avand in vedere ca sunt mai trecuti prin viata cu cativa ani. happy Numai bine!winking