| Luky_6032 a întrebat:

Salut, doresc sa cunosc persoane noi, de peste tot, de orice varsta si orice sex. Pentru cei care comenteaza chestii de genul "daca vrei sa cunosti lume, iesi pe afara!" sa se abtina ca le dau direct raspunsul acum, ii alegerea mea unde cunosc persoane noi si cum, nu am dat dreptul la nimeni sa-mi judece actiunile si deciziile.

Deci doresc sa cunosc noi persoane doar pentru a vorbi si a invata mai multe din experiente din orice in viata. Imi voi lasa id-ul aici si care va dori sa ma contacteze este liber sa faca, iar pentru cei care ma vor contacta doar pentru a ma critica sau jigni vor avea o sedere scurta in lista mea si pana la urma ei ar fi fraieri ca si-au pierdut timpul lor degeaba.

jukydahealer@yahoo.com

Cu bine, sarbatori fericite si un an nou fericit!

Răspuns Câştigător
| Strify a răspuns:

Ai dreptate de acea imi las si eu id antik.cafe big grin

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Ai dreptate nu este neaparata nevoie sa vezi fata unui om pentru ai fi de folos sau ai deveni prienten. poti invata lucruri noi de la oricine. bravo tie

| adi4ever a răspuns:

Man aici nu e site de matrimoniale stiu ca viata fara prietena te face sa inebunesti si sa cauti prieteni

| Strify a răspuns:

Adymafiotul nu neam referit la ceva gen matrimonialae laughing chestia e ca vrei sa cunoasti personae noi din alta tara, oras si cine stie poate ai de castigat ceva din asta